Close

Yhteystiedot

Teivon ravikeskuksen päärakennuksesta löytyy erikokoisia tiloja yritysten ja yhdistysten sekä ryhmien eri tarpeisiin.Talosta löytyvät myös täydelliset ravintola- ja anniskelupalvelut.

Paikoitusalueelta löytyy pysäköintilaa jopa 1300 autolle.

Kysy kilpailukykyinen tarjous tiloistamme!

Saapuminen Teivoon

Teivon Ravikeskus sijaitsee Tampereen ja Ylöjärven rajalla Vaasantien (kantatie 65:n) tuntumassa, noin 10 km Tampereen keskustasta luoteeseen osoitteessa Velodromintie 2, 33420 Tampere.

 

Ravikeskuksellemme pääset Tampereen kaupungin joukkoliikenteen bussilla nro 80.

 

Parkkitilaa alueellamme on runsaasti – jopa 1300 autolle.

Ravintoloiden yhteystiedot

Teivon Ravikeskus

 
 

puh. 03 315 481
teivo@teivo.fi

Toimisto avoinna arkisin klo 9-16

Ravintola Grand Prix

 

puh. (03) 3154 8352
ravintola@teivo.fi

Katsomoravintola aukeaa 1h ennen raveja.

Lounaskahvila Trotter

 

puh. (03) 3154 8347
ravintola@teivo.fi

Lounas arkisin klo 10.30 – 14.00.

 

Teivon yhteyshenkilöt

Toimitusjohtaja

Päivi Lehtonen

03 3154 8313
040 779 5583

paivi.lehtonen@teivo.fi

Kilpailusihteeri

Heikki Haavisto

03 3154 8311

heikki.haavisto@teivo.fi

Toimisto, tapahtumat, nuorisotoiminta

Viena Kauppi

050 477 0450

viena.kauppi@teivo.fi

Ravintoloiden yhteyspäällikkö

Toni Koskela

03 3154 8352
050 370 0088

toni.koskela@teivo.fi

Ravintola, ostot

Jaana Manninen

050 520 6660

jaana.manninen@teivo.fi

Radanhoito

Mikko Viitanen

050 501 9287

mikko.viitanen@teivo.fi